MrSandKing

Szybka rekrutacja na Opiekuna TeamSpeak 3

Recommended Posts

Wymagania na Opiekuna serwera TeamSpeak 3

 

1. Minimum 15 lat.
2. Ponad podstawowa wiedza o programie TeamSpeak 3 od strony technicznej i nie tylko.
3. Staż na forum i TeamSpeak-u minimum 3 miesiące.
4. Sprawny mikrofon. (w miarę możliwości, bez szumów, trzasków, itp.)
5. Kultura osobista oraz świadomość ponoszenia konsekwencji z własnych czynów.

6. Całkowita bezstronność.
7. Dobra aktywność na komunikatorze.
8. Znajomość regulaminu oraz taryfikatora kar.
9. Chęć niesienia innym pomocy.
10. Dobry kontakt z administracją.

 

Wzór na Opiekuna serwera TeamSpeak 3
 

1. Imię:
2. Wiek:
3. Nick na serwerze TeamSpeak 3:
4. Unique ID:
5. Wiedza o programie TeamSpeak 3 (1/10):
6. Czy posiadasz sprawny mikrofon:
7. Jak długo jesteś na naszym serwerze TeamSpeak 3:
8. Czy zrobiłeś coś dla serwera TeamSpeak 3:
9. Czy byłeś kiedyś opiekunem serwera TeamSpeak 3:
10. Czy posiadasz doświadczenie na tym stanowisku:
11. Dlaczego to ty masz zostać opiekunem serwera TeamSpeak 3:
12. Coś o sobie:

Podania zamieszczamy pod tym postem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Imię: Franek
2. Wiek: 14 lat
3. Nick na serwerze TeamSpeak 3: MrSandKing
4. Unique ID: wvkii1Cr/CDUMXocu7JbyQzsvHg=
5. Wiedza o programie TeamSpeak 3 (1/10): Myślę, że solidne 6
6. Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak posiadam.
7. Jak długo jesteś na naszym serwerze TeamSpeak 3: W zasadzie to prawie od początków tego TeamSpeak-a.
8. Czy zrobiłeś coś dla serwera TeamSpeak 3: Nie bezpośrednio dla samego serwera, jednak robiłem i do tej pory robię. Staram się pomagać przy drobnych rzeczach m.in. napisanie nowego podania oraz wymagań na Administratora, oczywiście w uzgodnieniu z @ xNevox oraz @ specu i to właśnie z nimi oraz dzięki nim obecny wzór, wymagania, a także regulamin TeamSpeak-a 3 prezentują się rewelacyjnie 🙂
9. Czy byłeś kiedyś opiekunem serwera TeamSpeak 3: Nigdy nie byłem opiekunem serwera TeamSpeak 3.
10. Czy posiadasz doświadczenie na tym stanowisku: Pomimo, iż nigdy nie byłem opiekunem serwera TeamSpeak 3 to od dłuższego czasu jestem Opiekunem serwera Discord, a także Moderatorem Sieci. Będąc na tych stanowiskach posiadam dużą wiedzę na temat sprawowania opieki nad danym serwerem, pełnienia funkcji administracyjnej, organizowania i zarządzania na nim. Myślę, że moje doświadczenie jest wystarczające i nadające się na pełnienie tej funkcji.
11. Dlaczego to ty masz zostać opiekunem serwera TeamSpeak 3: Ponieważ jestem osobą godną zaufania, pracowitą. Nigdy nie odmówiłem pomocy użytkownikowi oraz staram się naprawić każdy błąd, jeśli jestem wstanie i posiadam na to czas. Mam dobry, a wręcz mogę rzec, że rewelacyjny kontakt z administracją (mówię tu o wyższej administracji sieci), praktycznie codziennie staram się coś załatwiać na miarę swoich możliwości. Po zostaniu opiekunem serwera bym postępował dokładnie tak jak do tej pory - nie prowadziłbym serwera bezmyślnie, nieodpowiedzialnie oraz bez żadnej konsultacji, upewnienia się lub po prostu wysłuchania czyjejś opinii bądź sugestii na dany temat/ruch, którym mógłbym postąpić. Nie kieruję się tylko jednym zdaniem, chętnie wysłucham każdego sensownego zdania, więc potrafię się dogadać i współpracować/pracować zespołowo w danym zespole/grupie osób.
12. Coś o sobie: Jestem młodą osobą, która w chwili obecnej jest na jak dla mnie bardzo wysokim stanowisku na tej sieci. Odpowiedzialnie i sprawnie wykonuję swoje obowiązki oraz pomagam przy różnych rzeczach o które ktoś mnie poprosi lub mi wskaże abym to wykonał. Uczę się również programowania tak więc może kiedyś (no chyba, że chcecie coś na moim poziomie już teraz 😛) mógłbym zostać nawet technikiem/pomocnikiem technika na którymś serwerze na tej sieci (pod warunkiem, że posiadałbym czas). Nie jestem osobą, która trzyma się jednego, egoistycznego lub niepoważnego(z brakiem sensu) zdania, ponieważ przeważnie staram się pytać kogoś o opinie na dany/e temat/y lub sugestie co można zrobić lub w jaki sposób. Potrafię się dogadać w grupie i tak jak już napisałem - staram się zapytać o zdanie, wysłuchać czyjejś opinii na dany temat. Jestem również przyjazną, pozytywną osobą oraz nie jestem osobą toksyczną z którą da się normalnie oraz luźnie porozmawiać.

Pozdrawiam MrSandKing

  • Polubienie 1
By xNevox,

Do reszty stanowisk nie mam zastrzeżeń, wiek fakt faktem się nie zgadza ale nie jest najważniejszy. Unique id dobre, punkty opisane ponad granice możliwości. Wydaję mi się że można dać szansę więc jestem na TAK Proszę o wypowiedź reszty w "add note"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

1. Imię: Miłosz

 


2. Wiek: 15 lat

 


3. Nick na serwerze TeamSpeak 3: Seven

 


4. Unique ID: HV7RC4InfdAGkghHs1noqJijZPw=

 


5. Wiedza o programie TeamSpeak 3 (1/10): 7, może 8

 


6. Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak

 


7. Jak długo jesteś na naszym serwerze TeamSpeak 3: 9 dni

 


8. Czy zrobiłeś coś dla serwera TeamSpeak 3: Niestety nic, ale mam kilka pomysłów.

 


9. Czy byłeś kiedyś opiekunem serwera TeamSpeak 3: Nie.

 


10. Czy posiadasz doświadczenie na tym stanowisku: Na wyższym, byłem właścicielem serwera cs go, jeżeli to się liczy.

 

 


11. Dlaczego to ty masz zostać opiekunem serwera TeamSpeak 3: Siedzę cały czas na serwerze i jestem w stanie każdemu pomóc, jeżeli ktoś będzie tego potrzebował. Jestem też bardzo kreatywną osobą, więc jestem w stanie wymyśleć coś ciekawego, co mogłoby usprawnić działanie serwera, a nawet forum.

 

 


12. Coś o sobie: Cześć, mam na imię Miłosz i mam 15 lat. Bardzo lubię grać w gierki, jak narazie tylko w cs, ale chyba wrócę do mc i u was będę chciał coś pograć. Też lubię programować, a najbardziej w C# - z resztą języków się tak dobrze nie poznałem, jak z C#. Też muszę powiedzieć, że nie jestem osobą siedzącą i bardzo lubię sporty, jak i spotykać się ze znajomymi. Trenowałem różne sporty, np K1 (Kick-Boxing), piłkę nożną (już jej nie lubię), koszykówkę, piłkę ręczną i sport którego mi najbardziej brakuje, to kulturystyka - nie mogę ćwiczyć przez problemy zdrowotne. Jestem bardzo kreatywną osobą i mam 101 pomysłów na minutę, więc na pewno coś wymyślę by zrobić serwer ciekawszy i wydajniejszy. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do każdego, bardzo lubię nabywać nowe znajomości i umiem pracować w grupie.

 

 

 

 

Wiem, że nie jestem długo na forum, jak i na serwerze, ale bardzo bym chciał objąć, to stanowisko. Bardzo was proszę o danie mi szansy na tym stanowisku.

 

 

Tak btw, jeżeli ktoś jest na telefonie, to nie będzie widział polskich znaków i podanie będzie mało czytelne. Pisałem na komputerze, a na komputerze wyglądało, to normalnie. 

Edited by Seven
  • Super 1
By xNevox,

Podanie dobrze napisane. Co do twojej osoby na razie zastrzeżeń nie mam. Wiek się zgadza więc na +. Wydaję mi się że można cię przyjąć. Niech reszta się wypowie w "add note" :D

By MrSandKing,

Podanie zostało dobrze napisane, nie można się do niczego przyczepić. Co do ostatniego zdania - chyba istnieje od czegoś pewien dział na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.