Recommended Posts

Mam 2 propozycje. Pierwsza to, żeby na chatboxie wyświetlało się, gdy ktoś doda nowy temat. A druga to, żeby dział redakcja przesunąć na górę, ponieważ jest mało widoczny.

Co do pierwszej propozycji to jestem na nie. ChatBox to miejsce gdzie są prowadzone wszelkiego rodzaju dyskusje, rozmowy.

Z działem redakcji może i warto by było przenieść tutaj jestem na tak

Co do wyświetlania na chatboxie gdy ktoś doda nowy temat to już niepotrzebne wiadomości które będą śmiecić takie jest moje zdanie więc jestem na nie

Posted (edited)

Mnie to się podoba. Nie trzeba by było cdz. sprawdzać całego forum. Nie wiem, czy zrozumieliście o co mu chodzi, ale tutaj chodzi o to że - wyświetlałaby się wiadomość typu "*Nick* dodał temat *Nazwa tematu*" i na kliknięcie tej wiadomość by od razu przekierowywało do danego tematu. Według mnie, to poprawi wydajność serwera, bo gdy na przykład ktoś złoży podanie, to nie zostanie ono niezauważone.

Edited by Seven

Godzinę temu, Seven napisał:

Mnie to się podoba. Nie trzeba by było cdz. sprawdzać całego forum.

Nie każdy będzie sprawdzał całe forum, bo większość będzie zainteresowana konkretnymi działami.

Nie wiem, czy zrozumieliście o co mu chodzi, ale tutaj chodzi o to że - wyświetlałaby się wiadomość typu "*Nick* dodał temat *Nazwa tematu*" i na kliknięcie tej wiadomość by od razu przekierowywało do danego tematu. 

Takie wiadomości to zaśmiecanie chatboxu, który służy do luźnej dyskusji. W dodatku każdy jak będzie chciał to wejdzie w następujący dział, a następnie wejdzie w nowy lub konkretny temat.

Według mnie, to poprawi wydajność serwera, bo gdy na przykład ktoś złoży podanie, to nie zostanie ono niezauważone.

Nowe podania są zawsze w jakimś centrum uwagi, nigdy nie są olewane. 

ChatBox jest miejscem luźnych dyskusji, które są przeprowadzane między użytkownikami. Informacja o nowych tematach jest niepotrzebna, gdyż zawsze odpowiedź przyjdzie w swoim czasie.

• Polubienie 1

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.