Techno Neziw

[ODRZUCONE]Spis administracji

Recommended Posts

Witam. Składam propozycję na stworzenie zakładki (strony /ekipa) na której znajdowała by się lista osób które posiadają rangi administracyjne na forum. Z tego co wiem to sam IPS oferuje już takową stronę w panelu, więc za dużo roboty raczej w tym nie ma. 

Teraz przedstawię, dlaczego warto wprowadzić takową podstronę czy jak kto sobie to nazwie:

• Użytkownicy forum będą wiedzieć do kogo się zgłosić w razie potrzeby. 

• Dosyć przydatna funkcja, która rozbudowała by nasze cudowne forum. 

Niestety nie udało mi się wymyślić więcej pozytywnych argumentów do mojej propozycji, aczkolwiek nie widzę żadnych negatywów. 

Co masz na myśli rangi administracyjne? Każdą posadę, czy tylko ekipa forum? Co do samego konceptu jest to nawet dobry pomysł, jednak gdy sprecyzujesz o jaką ekipę to wtedy łatwiej będzie zrozumieć o kogo i o co chodzi.

My takowy temat posiadamy w dziale administracji, ale może uda się coś takiego zrobić dla reszty użytkownikó, kto na jakim stanowisku siedzi, myślę że zrobienie takiego tematu nie będzie problemem. Zajmę się tym.

Jest taka opcja w IPS, na ten moment nie mamy tak rozbudowanej struktury, aby taka podstrona była pomocna. Tak jak wspomniał @ kopojno wystarczy temat, który już istnieje. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.