MrSandKing

Moderator

Everything posted by MrSandKing

  1. Temat został dawno rozwiązany, więc zamykam i przenoszę do archiwum. Życzę miłej rozgrywki na serwerze.
  2. Regulamin działu Odbanowań - Counter Strike 1.6 1. Użytkownik ma prawo odwołać się od blokady konta do 7 dni od nadania blokady. 2. Odwołanie od blokady musi zostać napisane przez użytkownika, który tę blokadę posiada. 3. Zbędne dyskusje, które nie są związane z tematem będą nagradzane ostrzeżeniem. 4. Regulamin może w każdej chwili ulec zmianie. Wzór działu Odbanowań - Counter Strike 1.6 Twój nick: Nick administratora: Opis sytuacji: Wyciąg z konsoli: Link do strony z blokadą: Data i godzina nadania blokady: Serwer: Link do SS (SSy muszą być na zippyshare w 1 paczkę):
  3. Głowa smoka nie wypada ze smoka, jednak tak jak wspomniał @ szymqx - można ją zdobyć bodajże w End City i na Statku Kresu.
  4. Poniżej zostaje zamieszczony wzór, aby znieść karę na serwerze głosowym TeamSpeak 3. 1. Nick: 2. Data otrzymania kary: 3. Powód kary: 4. Dlaczego chcesz otrzymać zniesienie kary: 5. Nick administratora: Prośby o zniesienie kary zamieszczamy w osobnym wątku!
  5. Regulamin działu skarg TeamSpeak 3 1. Skarga musi posiadać dowód w postaci nagrania bądź zrzutu ekranu, w przeciwnym razie skarga zostanie odrzucona. 2. Dowód musi zostać wykonany na serwerze TeamSpeak 3. 3. Dowody muszą zostać dostarczone w przeciągu 5 dni - po tym czasie tracą one ważność! 4. Czas na rozwiązanie skargi wynosi 24 godziny. 5. Skarga musi być wypełniona według następującego wzoru: Twój nick: Nick osoby oskarżonej: Opis zdarzenia: Data i godzina zdarzenia: Dowody (nagranie, zrzut ekranu):
  6. W ciągu całego nagrania nie ma nic podejrzanego prócz dziwnie telepiącego się celownika, który nie oznacza korzystania ze wspomagaczy. Faktycznie w niektórych sytuacjach wychylał się "na pewniaka", jednak nie było to coś nadzwyczajnego. Nie dość, że ranga jest wysoka, co oznacza pewien staż na serwerze/w samej grze to grał na słuch. Uważnie słuchał, czy nie nadbiega przeciwnik, więc wiedział gdzie oni są. Uważam, że gracz jest niewinny, jednak decyzje podejmuje Ptaku.
  7. Decyzja została podjęta, przyjmuję podanie i daję Tobie szansę w wykazaniu się Gdy będziesz miał czas to zgłoś się do mnie poprzez wiadomości prywatne lub kanał głosowy na serwerze Discord.
  8. Siemka, co do podania to pomimo lekkiej nieprzejrzystości jest ono napisane poprawnie Jesteś z nami dość długo, jesteś osobą zaufaną, z którą można normalnie porozmawiać, przeprowadzić dyskusje na dany temat. Twój wkład w rozwój sieci jest moim zdaniem dobrym wkładem, który w jakimś stopniu wspomaga rozwój sieci. W moim przekonaniu można Ciebie przyjąć, jednak poczekam, aby ktoś jeszcze się wypowiedział. Na ten moment tyle z mojej strony.
  9. Solidne wypoczywanie, aby mieć siły w nowym roku szkolnym 2020-2021
  10. Wątek zamykam ze względu na fakt, iż serwer nie istnieje/nie jest aktywny.