xNevox

Junior-Admin-forum

xNevox last won the day on August 4

xNevox had the most liked content!

Community Reputation

18 Początkujący

3 Followers

About xNevox

 • Other groups Warden MC,
  Men
 • Birthday October 14

Informacje

 • Imię
  Dawid
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Woj. Świętokrzyskie
 • Gracz
  CS:GO

Recent Profile Visitors

219 profile views
 1. https://www44.zippyshare.com/v/fq0lrsY6/file.html - demko Co do samej gry itd ja nie widzę nic podejrzanego, większość akcji była normalna i moim zdaniem gra na słuch. @ Ptaku` Zobaczymy jak ptaku to oceni
 2. Dałbym szansę się wykazać w jakiś sposób Ogólną decyzję zostawiam @ MrSandKing
 3. Podania zaakceptowane @ Seven i @ MrSandKing Gratulacje! Odezwijcie się do mnie na pw dc lub ts
 4. @ Ptaku` @ TotalQ @ Blaaszka @ specu @ MrSandKing @ kopojno Proszę o wypowiedź Co do samego podania spk napisane ale: - Jesteś tu od nie dawna a moderator to dosyć wysokie stanowisko i przede wszystkim odpowiedzialne. - Wiek w wymaganiach to 16 masz 15 nie jest to jakaś duża różnica i można by było przymknąć oko ale cie nie znamy praktycznie w ogóle. Moim zdaniem to za wcześnie na takie stanowisko i musisz się dać nam poznać. W takim wypadku jestem neutral. Zobaczymy jak reszta ekipy.
 5. xNevox

  [Grafik] Havana

  @ Ptaku` @ specu @ MrSandKing Proszę o wypowiedź Prace ładne Co do samego podania dobrze napisane. Jestem na TAK Ale zobaczymy jeszcze jak reszta.
 6. Wymagania: 1. Grafik musi spędzić na forum co najmniej 2 tygodnie (i być, co oczywiste, aktywny). 2. Osoba ubiegająca się o tą rangę musi mieć przynajmniej 16 lat (ale zdarzają się odstępstwa od tej reguły - liczy się Twoje ogólne ogarnięcie). 3. Składający podanie nie może posiadać na swoim koncie żadnych ostrzeżeń. 4. Ostateczną decyzję podejmuje Administracja Forum i/lub Właściciel Sieci. 5. Grafik musi być osobą kreatywną i pomocną przede wszystkim dla innych. Wzór podania: 1. Imię: 2. Wiek: 3. Jak długo jesteś z nami na forum?: 4. Doświadczenie (pełniłeś już wcześniej tę funkcję? grafiką zajmujesz się zawodowo/amatorsko?): 5. Kilka słów o Tobie, dlaczego to właśnie ty nadajesz się na tę funkcję?: 6. Program/narzędzia, na których pracujesz wykonując grafiki: 7. Zaprezentuj swoje prace graficzne (przynajmniej 5, ale im więcej tym lepiej): Podanie piszemy w oddzielnym temacie podpisując [Grafik] Nick
 7. Podanie zaakceptowane Odezwij sie do mnie na pw @ Seven
 8. Powiem tak jeżeli chodzi o podanie to jest OK Jeżeli chodzi o Unique ID to podałeś chyba nie swoje bo twoje jest takie: HV7RC4InfdAGkghHs1noqJijZPw= Faktem też jest to że wiek to minimum 16 ale no dużo ci nie brakuję więc oko można przymknąć. Jestem na TAK zobaczymy czy ktoś jeszcze się wypowie.