VenomBoy

Men

VenomBoy last won the day on February 3

VenomBoy had the most liked content!

Community Reputation

10 Początkujący

About VenomBoy

 • Birthday 03/06/2001

Informacje

 • Imię
  Marcin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Woj.Łódzkie|Polska
 • Gracz
  CS 1.6

Recent Profile Visitors

509 profile views
 1. Przyjęte na okres próbny 14 dni (2tyg). Zapraszam na ts po rangę i krótką rozmowe
 2. Nie będę pisał że forum jeszcze nie otwarte bo to bez sensu xD. Ludzie są potrzebni . Jestem na tak +Wiek +Chęci +Aktywny +Pomocny Pozdrawiam
 3. VenomBoy

  Rekru

  1. Imię:Marcin 2. Wiek:19 3. Ilość postów:12 4. Data rejestracji na forum:02-02-2020 (Niedziela godz 17:28) 5. Doświadczenie w moderowaniu:[1-5]4 6. Dyspozycyjność: Wygląda to tak że praktycznie jestem non stop aktywny . Teoretycznie po 3-4 h średnio na poświecenie na forum w ciągu dnia , chyba że będzie coś więcej do ogarnięcia to bez problemu więcej czasu . 7. Umotywowanie podania:Owa rekrutacja ma na celu ofertę mojej pomocy na forum , aby w nim uczęszczać i pozwolić aby środowisko FabrykaSkilla zasługiwała na lepsze jutro .Bynajmniej się staram w jaki kol wiek sposób , co świadczy o tym że gwarantuje pomoc z całego serduszka ? Tak na marginesie wypowiadajcie się szczerze ??
 4. VenomBoy

  Witam :D

  Witaj mordko
 5. VenomBoy

  [Wzór] Skarga

  WZÓR: Twój nick na TS3: Nick osoby, którą oskarżasz: Powód skargi: Opis sytuacji: Data i godzina zdarzenia: *Dowody: **Skarga bez dowodów zostanie automatycznie odrzucona. Bezpodstawne skargi będą nagradzane warnem.
 6. 6. Chodzi mi o to żeby było to wyświetlane w profilu danego użytkownika ilość wysłanych pieniędzy . 2-3. To dodatki które są całkiem spoko .Owy dodatek urozmaici forum w lepszym wglądzie (bynajmniej dla mnie ) (luknij na necie). 7.Chodzi mi o urozmaicenie i dać owocka do wyglądu posta .
 7. A więc kolejne propozycje. PROPOZYCJE 1.Dodanie do SB (chatboxa) kto ile wykonał wpisów. 2.Powitanie nowego zarejestrowanego w SB . 3. Możliwość dodania swojego utworu na wejście czyjegoś profilu . 4.Dodanie na forum czas online i przebywania na forum . 5.Ograniczenie punktów reputacji . 6.Dodanie na profil użytkowników kto i ile wpłacił na dobro forum 'DOTACJE' 7.Zmiana wygladuu posta w temacie . ( JEST TO PRZYKŁAD https://www.pecetowicz.pl/topic/zmiana-wygladu-pol-profilowych-przy-poscie-58715/ )
 8. Zaczniesz doceniać po stracie, gdy nie będzie na to czasu.

  Może wtedy wreszcie pojmiesz jak człowiek cieszy się szansą.

 9. Kolejne propozycje 1. Założenie Fan Page 2. Oficjalna grupa Steam 3. Strefa administracji z różnymi podkategoriami np Awanse i degradacje , skargi na administrację , zgłoś nieobecność , upomnienie o rangę ,rezygnacje 4. Liga typera ( dział dla typera ) Piłka nożna , MMA , Skoki Narciarskie , CSGO , League of Legends , jakieś archiwum dla typera 5. Dział giełda kupno sprzedaż wymiana 6. Możliwość edytowania swojego posta (nie wiem czy problem występuje po stronie forum czy po mojej lub czy ma tak zostać ? )
 10. Do rzeczy nazwę to propozycjami czy jakimikolwiek elementami brakującymi na forum . 1. Stworzenie działu 'Masz serwer dołącz do nas". 2. Dodanie do działu rekrutacji , rekrutacje o redaktora , typer , opiekun działu . 3. Stworzenie działu dla redakcji z innymi podkategoriami . 4. Na forum dodanie po prawej stronie w skrócie kontakt z administracją . 5. Do działu strefa banów dodac CS;GO. 6. Do poprawy legenda grup . 7. Do poszczególnych działów przede wszystkim wzory + wymagania . Piszę to dla dobra forum niektóre osoby mogą się z tym zgadzać lub nie . Pozdrawiam