Seven

Warden TS3

Community Reputation

5 Świeżak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1. Imię: Miłosz 2. Wiek: 15 lat 3. Nick na serwerze TeamSpeak 3: Seven 4. Unique ID: HV7RC4InfdAGkghHs1noqJijZPw= 5. Wiedza o programie TeamSpeak 3 (1/10): 7, może 8 6. Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak 7. Jak długo jesteś na naszym serwerze TeamSpeak 3: 9 dni 8. Czy zrobiłeś coś dla serwera TeamSpeak 3: Niestety nic, ale mam kilka pomysłów. 9. Czy byłeś kiedyś opiekunem serwera TeamSpeak 3: Nie. 10. Czy posiadasz doświadczenie na tym stanowisku: Na wyższym, byłem właścicielem serwera cs go, jeżeli to się liczy. 11. Dlaczego to ty masz zostać opiekunem serwera TeamSpeak 3: Siedzę cały czas na serwerze i jestem w stanie każdemu pomóc, jeżeli ktoś będzie tego potrzebował. Jestem też bardzo kreatywną osobą, więc jestem w stanie wymyśleć coś ciekawego, co mogłoby usprawnić działanie serwera, a nawet forum. 12. Coś o sobie: Cześć, mam na imię Miłosz i mam 15 lat. Bardzo lubię grać w gierki, jak narazie tylko w cs, ale chyba wrócę do mc i u was będę chciał coś pograć. Też lubię programować, a najbardziej w C# - z resztą języków się tak dobrze nie poznałem, jak z C#. Też muszę powiedzieć, że nie jestem osobą siedzącą i bardzo lubię sporty, jak i spotykać się ze znajomymi. Trenowałem różne sporty, np K1 (Kick-Boxing), piłkę nożną (już jej nie lubię), koszykówkę, piłkę ręczną i sport którego mi najbardziej brakuje, to kulturystyka - nie mogę ćwiczyć przez problemy zdrowotne. Jestem bardzo kreatywną osobą i mam 101 pomysłów na minutę, więc na pewno coś wymyślę by zrobić serwer ciekawszy i wydajniejszy. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do każdego, bardzo lubię nabywać nowe znajomości i umiem pracować w grupie. Wiem, że nie jestem długo na forum, jak i na serwerze, ale bardzo bym chciał objąć, to stanowisko. Bardzo was proszę o danie mi szansy na tym stanowisku. Tak btw, jeżeli ktoś jest na telefonie, to nie będzie widział polskich znaków i podanie będzie mało czytelne. Pisałem na komputerze, a na komputerze wyglądało, to normalnie.
 2. Chce zacząć od tego, że znam się z yo ok od ponad 2 lat, robiliśmy razem serwer i siedzieliśmy od rana do nocy konfigurując serwer nawet, gdy ja miałem egzaminy. Jest on bardzo pracowity i godny zaufania, gdy zakładaliśmy konta serwerowe nie bałem się, że mnie owali, na hajs i na serwer. Mówiąc o swoim doświadczeniu, to bardzo skromnie je opisał - wspominał mi niedawno, że prawie zrobił własne forum testowe, w tym rangi, co świadczy o jego dużym doświadczeniu i zaangażowaniu w swój rozwój moderacyjny, jak i programistyczny - z tego względu, że piszę własne pluginy do CS GO. Według mnie - powinniście zostawić podanie otwarte do tygodnia, gdy już go powinniście poznać, bo jest tak samo otwarty na nowe znajomości, jak ja (Nevox coś o tym wie XD), to wtedy oceńcie jego podanie *psst* najlepiej pozytywnie. Powodzenia @ xNevox Rozumiem, ale forum jest nowe i chyba przydałoby się was odciążyć z niektórych obowiązków - tak jak napisał z zamykania tematów, których jest pełno otwartcyh @ MrSandKing Ja nic nie mówiłem o wiadomości na chatbox'ie, która miałby przypominać o podaniach. Serio? Wciągasz w to nie zamknięte tematy, które w tym, co napisałeś nie mają żadnego sensu - co ma nie zamknięty temat do podania, które mogłoby zostać odłożone celowo? Dlaczego przekształcasz moje wypowiedzi? Jestem pozytywną osobą, ale nie cierpię, gdy ktoś przekręca moje słowa w całkiem coś innego - co jasne nie chce żadnych kłótni, bo przyszedłem tutaj żeby pomóc w rozwoju (swoją drogą bardzo mi się spodobało, to forum), a nie cofać go jakimiś głupimi kłótniami, ale irytuje mnie, gdy ktoś robi, to co Ty właśnie zrobiłeś. Jak coś MrSandKing nie mam problemu do ciebie, tylko do tego, co zrobiłeś, ale mam do Ciebie prośbę zanim coś napiszesz, nie polegaj na pamięci, tylko sprawdź jak naprawdę było - myślę, że nie przekręciłeś mojego zdania celowo, tylko po prostu nie do końca pamiętałeś, to co napisałem. Jeszcze raz powtórzę, że nie chce z nikim żadnych kłótni - tylko chciałem sprostować, to co napisał MrSandKing. Żeby nie było, to zgadzam się z tobą w prawie wszystkim, co napisałeś, tylko po irytowało mnie wiesz co.
 3. Ciekawostki o tornadach 1. Tornada powstają, gdy prąd wstępujący jest wystarczająco silny, ciepłe i wilgotne powietrze wykazuje niestabilność blisko powierzchni ziemi i występują horyzontalne zmiany kierunku wiatru. 2. Tornada zaobserwowano na każdym kontynencie oprócz Antarktydy, jednak najwięcej tornad rocznie notuje się w Stanach Zjednoczonych. Większość tornad ma siłę wiatru nie większą niż 180 km/h, szerokość leja do 75 metrów i pozostaje w kontakcie z ziemią na tyle długo, by przemierzyć po jej powierzchni kilka kilometrów. 3. W Oklahomie, 1999 roku zarejestrowano rekordową prędkość tornada, która wynosiła 480 km/h, a szerokość leja tego tornada wynosiła 2 km i przemierzyła ok. 100 km. 4. Natomiast największe tornado zarejestrowano 31 maja 2013 r. w El reno, jego szerokość wynosiła ponad 4 km, a jej prędkość była zaledwie o kilka km/h niższa od tornada z Oklahomy 1999 r. To nie jest, to tornado, które opisywałem. Nie udało mi się znaleźć jego zdjęcia. Znalazłem zdjęcie mniejszego, ale nadal potężnego 5. Jedno z najbardziej śmiercionośnych tornad w USA przeszło przez trzy stany. Rozpoczęło swoją podróż 18 marca 1925 r. w Missouri Trasa tornada wyniosła 350 km, nawiedzając Illinois i Indianę. W niektórych regionach pozostawił ślad zniszczeń o szerokości 1,5 km. Tornado, które przedarło się przez trzy stany i 9 miast, zmiotło z powierzchni ziemi tysiące domów. Z powodu tej gwałtownej burzy śmierć poniosło 695 osób, a 2 tys. poniosło obrażenia. 6. Huraganom, tajfunom i cyklonom nadawane są imiona. Tornada pozostają bezimienne. Dlaczego? Chociaż tornada sieją olbrzymie spustoszenia, a niekiedy zabijają dziesiątki ludzi, tworzą się zbyt szybko i żyją za krótko, aby mogły otrzymać swoje nazwy. 7. Historia mówi również o dobrych stronach tornada. Kiedy amerykańska stolica została spalona w czasie wojny o niepodległość, w północno-zachodniej i środkowej części Waszyngtonu powstało gigantyczne tornado. Stało się to dokładnie w dniu, kiedy wojska brytyjskie podpalili Kapitol, Biały Dom i inne budynki użyteczności publicznej. Deszcz zgasił ogień, a tornado zabiło brytyjskich żołnierzy niż zdołały to zrobić wojska amerykańskie. MINI CIEKAWOSTKA Siła tornada jest podawana w skali Fujity. Został on opracowany przez Teodora Fudzita z University of Chicago (USA). Naukowcy nazywają go Panem Tornado
 4. Rosół i pierogi es
 5. Imię: Miłosz Wiek: 15 lat Kontakt: Steam/forum Twój nick na serwerze: Seven Unique ID (przydałoby się żebyście, to dodali do wzoru): glU/BlC138f4LDJSO2rXnBjkpQI= Ile czasu spędzasz na TS3: Ciężko mi powiedzieć. Zwykle odpalam kompa, włączam ts'a, wbijam na swój kanał i siedzę, a w tym samym momencie gram. Twoje doświadczenie z TS3: Trochę lat już siedzę na ts (co jasne z przerwami XD) i ogarniam go w takim stopniu, żeby zostać adminem na ts. Dlaczego akurat Ty masz zostać adminem: Siedzę cały czas na ts i w sumie, to chciałbym się jakoś przydać. Jeżeli chodzi o "adminowanie", to nie jest mój pierwszy raz. Byłem już kilka razy jako admin, tylko że na serwerach cs go i wiem jaka, to jest odpowiedzialność, a na ten moment, to jestem tylko na jednym serwerze adminem.
 6. Mnie to się podoba. Nie trzeba by było cdz. sprawdzać całego forum. Nie wiem, czy zrozumieliście o co mu chodzi, ale tutaj chodzi o to że - wyświetlałaby się wiadomość typu "*Nick* dodał temat *Nazwa tematu*" i na kliknięcie tej wiadomość by od razu przekierowywało do danego tematu. Według mnie, to poprawi wydajność serwera, bo gdy na przykład ktoś złoży podanie, to nie zostanie ono niezauważone.
 7. Seven

  Yo

  Siema
 8. Seven

  Siemaa

  Siema, mam na imię Miłosz i mam 15 lat. Bardzo lubię grać w gierki, a najbardziej w cs go, ale też bardzo lubię programować, pisałem trochę pluginów do cs'a - z najprostszych, to callback, a teraz uczę się robienia aplikacji na windows'a i mam zamiar jeszcze na smartfony. Zauważyłem, że forum jest dość nowe, więc pomogę w jego rozwijaniu.