Havana

Redaktor

Havana last won the day on July 27

Havana had the most liked content!

Community Reputation

8 Świeżak

1 Follower

About Havana

 • Other groups Kobieta
 • Birthday 04/25/2000

Informacje

 • Imię
  Sabina
 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Konin
 • Gracz
  CS 1.6

Recent Profile Visitors

126 profile views
 1. Ciekawostki o Kotach #1 1. Koty śpią średnio od 13 do 14 godzin dziennie. 2. Kora mózgowa kota ma 300 milionów neuronów. To dużo w porównaniu z psami. Psy mają „tylko” 160 milionów neuronów. 3. 18 października 1963 roku Felicette, znany również jako ‚Astrocat’ był pierwszym kotem który wyruszył w kosmos. 4. Wszystkie koty mają unikalne odciski nosa. 5. Kot ma 230 kości, czyli więcej niż człowiek, a 10% kości jest w jego ogonie. Źródło: https://fajnepodroze.pl/ciekawostki-o-kotach/
 2. Cytat dnia "Im bardziej ma się w życiu pod górkę, tym piękniejsze są później widoki."
 3. Pytanie dnia Jakie jest Twoje wymarzone miejsce na wakacje?
 4. Havana

  [Grafik] Havana

  1. Imię: Sabina 2. Wiek: 20 3. Jak długo jesteś z nami na forum?: Prawie 2 miesiące. 4. Doświadczenie (pełniłeś już wcześniej tę funkcję? grafiką zajmujesz się zawodowo/amatorsko?): Pełniłam tą funkcję kilka razy, zajmuję się amatorsko, lecz uważam, że tak źle mi nie idzie. 5. Kilka słów o Tobie, dlaczego to właśnie ty nadajesz się na tę funkcję?: Dość długo zajmuję się grafiką, wykonałam już wiele zleceń, tak szczerze wiele użytkowników poszczególnych forum chwaliło moje prace, tworzyłam nieraz nawet bardziej poważniejsze zlecenia dla administracji jak rangi czy bannery. Poza graficznym doświadczeniem wspomnę, że mam na imię Sabina i mam 20 lat, mieszkam w województwie Wielkopolskim, a dokładniej w Koninie. Pracuję w barze, ale staram się poświęcać jak najwięcej czasu na przebywanie na forum. 6. Program/narzędzia, na których pracujesz wykonując grafiki: Gimp, PS 7. Zaprezentuj swoje prace graficzne (przynajmniej 5, ale im więcej tym lepiej):
 5. Havana

  Podanie Havana

  Nick: Havana Wiek: 20 Staż na forum?: Ponad miesiąc Jako Redaktor co chcesz zmienić dodać, itp: Chciałabym wprowadzić kilka ciekawych tematów, tak by każdy użytkownik forum z chęcią zaczął się udzielać. Zabawy typu Pytania Dnia, Cytaty użytkowników, czy też wywiady i newsy ze świata, ciekawostki. Jakie sekcje forum Cię interesują?: Cały dział redakcyjny tak naprawdę, z chęcią osobiście dodam jeszcze kilka działów w nim Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem osobą dojrzałą, kulturalną, nie popełniam błędów ortograficznych, czy interpunkcyjnych. Jestem kreatywną osobą i z chęcią pomogę w rozkręceniu forum. Jakie posiadasz doświadczenie jako Redaktor?: Byłam redaktorką na forach innych sieci już nieraz, lubię to robić, lubię po prostu pisać.
 6. Havana

  Siemanko

  Hej, Sabina, miło mi
 7. Bardzo fajne prace, profesjonalnie wykonane. Z chęcią zobaczę więcej projektów.
 8. Havana

  Hejka!

  Hej, poszukiwałam nowego forum i tak wyszło, że natrafiłam na Was! Mam na imię Sabina i mam 20 lat, mieszkam w Koninie, a dokładnie w województwie Wielkopolskim. Interesuję się grafiką komputerową, fotografią, sportem (boks, oraz piłka nożna). Pracuję w branży gastronomicznej. To chyba na tyle, mam nadzieję, że poznam tu wiele osób.