Ori

Men

Ori last won the day on June 6

Ori had the most liked content!

Community Reputation

20 Bywalec

About Ori

Recent Profile Visitors

229 profile views
 1. 1. Nick: Ori 2. Z jakiej rangi rezygnujesz: J@ 3. Powód rezygancji: u Ptaka na pw
 2. Temat zamykam bo przenoszę się do innej sieci z wiadomych przyczyn. Jak bedziesz chciała to tam mozesz napisać podanie.
 3. Po co jeszcze ten temat wałkujecie ja już wyraziłem moje zdanie na ten temat. Temat zamykam bez odbioru.
 4. Ori

  Odwołanie

  editt. Dostarczono do mnie kolejne demko które wyrażnie pokazuje ze gracz nie gra czysto. http://e96.hltv.org.pl/srv65794/HLTV-2006061346-de_magazyn_beta.dem.zip 9:10- b+ 10:50 - b+/- 12:40 - b+ 13:25 - b+ 13:29 - b+ 15:50 - b+ To mi wystarczy dalej nie oglądam wina gracza potwierdzona. Gracz zostaję Zbanowany!
 5. Od siebie dodam że napierająca banowała każdego kto zle stope postawił albo zwyczajnym skanem przeskanował kogoś. Zwróciłem jej na to uwagę i mówiłem przez mikro ze już tą osobę sprawdzałem i dla mnie jest czysty bo nie widze nic podejrzanego. A ona do mnie z wielkim krzykiem ze ją to nie obchodzi ze ja sprawdzałem bo dla niej odpalony no ok przemilczałem. Ale zaraz potym poleciał 2 ban 3 ban 4 itd i zwróciłem ponownie uwagę zeby opanowała się z banowaniem albo zawołała 2 admina żeby też ocenił sytuację bo taki gracz na takim swieżo postawionym serwerze co swieci pustkami sie nie odwoła bo woli isc grac na csopole czy na csgdansk czy gdzie kolwiek gdzie wiecej osób gra. Olała moją prośbę i poleciał kolejny ban, wtedy już załączyli sie @ Vanir.! i @ Mamcia. na początku w grzeczny sposób ale @ Napierajaca zaraz się spięła jak by ktoś jej dom podpalił. Potem zaczeła wynosić kłótnie na forum co nikogo to nie interesuję tylko robi sensację i dostała degrada ode mnie. Wiec winna jest tutaj @ Napierajaca i szuka współczucia teraz wszędzie bo nie umie sie przyznać do błędu. Myśle ze temat można zamknąć.
 6. Domyślam się ze ten post ma zobaczyć @ Ptaku` i @ TotalQ. Wiec zamykam go aby nie było spamu i przenosze w inne miejsce.
 7. 1. Nick osoby którą awansujesz/degradujesz: @ Napierajaca 2. Ranga na którą awansujesz/degradujesz: Admin FFA 3. Powód awansu/degradacji: Wynoszenie informacji z czatu prywatnego adminów.
 8. Ori

  Odwołanie

  Decyzja do 24h
 9. 1. Nick osoby którą awansujesz/degradujesz: @ Mamcia. 2. Ranga na którą awansujesz/degradujesz: Admin FFA 3. Powód awansu/degradacji: Podanie pozytywnie rozpatrzone
 10. 1. Nick osoby którą awansujesz/degradujesz: @ HS frugoN 2. Ranga na którą awansujesz/degradujesz: Admin FFA 3. Powód awansu/degradacji: Podanie pozytywnie rozpatrzone
 11. Masz admina juz ale nie zdarzyles w szybkiej napisac.