Blaaszka

Admin forum

Blaaszka last won the day on June 3

Blaaszka had the most liked content!

Community Reputation

16 Początkujący

About Blaaszka

 • Other groups Web-Developer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest taka opcja w IPS, na ten moment nie mamy tak rozbudowanej struktury, aby taka podstrona była pomocna. Tak jak wspomniał @ kopojno wystarczy temat, który już istnieje.
 2. Witajcie! Miło mi poinformować, że grono moderatorów forum po pozytywnym rozpatrzeniu podania zasila @ MrSandKing Gratuluję i życzę samych sukcesów! 1. Nick osoby którą awansujesz/degradujesz: MrSandKing 2. Ranga na którą awansujesz/degradujesz: Moderator 3. Powód awansu/degradacji: Pozytywny rozpatrzenie podania.
 3. Zacznijmy od... wiek - pierwsza ważna rzecz dla wszystkich z przyszłości, nie jest on wyznacznikiem górnym, który sprawi, że osoba poniżej progu wymaganego 16 lat zostanie z automatu odrzucona. Liczy się olej w głowie, którego przykładem Kingu jest. Bolączką widzę, że jest u Ciebie cierpliwość, już zaledwie 3h po złożeniu podania piszesz na chat boxie o tym, że podanko jest - taki lekki minus za to, że pokazujesz to, że nie umiesz wytrzymać bez wiedzy czy się dostaniesz czy nie, ale rozumiem, emocje, zależy Ci, spoko. Niektóre zdania zostały sklecone niepoprawnie, nie są one jakoś super złe, ale wystarczy, że przed wysłaniem czegoś bardziej rozbudowanego przeczytasz i zastanowisz się czy dobrze przecinek walnąłem i czy zdanie samo w sobie ma sens - nie mówię, że będę karał za każde złe zdanie, bo samemu mi się zdarza, ale będę patrzał i weryfikował. Wydajesz się ogarniętym, miłym i opanowanym, a to bardzo ważne cechy, jeżeli chodzi o kwestie moderatorskie forum, bo podejmowanie decyzji będzie dokładniejsze. Będziesz musiał też zapracować na swoją zawartość, bo jest ona uboga, ale myślę, że jest sporo rzeczy do dopisania na forum, że łatwo to nadrobisz i prześcigniesz wymagane posty Nie mamy nic do stracenia, a raczej do zyskania, więc dziękuję za to podanie i w imieniu administracji... witamy na pokładzie! @ kopojno wprowadzi Cię w szczegóły, a w razie czego sam służę pomocą. Życzę samych sukcesów na tym stanowisku.
 4. Ze względu na to, że @ Ori zrezygnował ze stanowiska i uciekł z podkulonym ogonem, bo zaczęliśmy go skracać, uważam sprawę za zamkniętą. Sama autorka uważa, że temat zakończył się happy endem.
 5. Otwieram temat, aby dokończyć wątek merytorycznie ze względu na chęć uczestnictwa innych użytkowników w tej dyskusji. W ciągu 7 dni zweryfikuję zawartość merytoryczną tego wątku, a jeżeli nie pojawią się one od osób zainteresowanych, które pragnęły tego na chat boxie wyciągnę konsekwencję z nie dostosowywania się do poleceń osób wyżej hierarchią forum, co powoduje łamanie regulaminu. Pozdrawiam!
 6. W tym momencie nie będzie żadnego kneblowania - niech ta sytuacja zakończy się tu i teraz. Dalsze grzebanie po prostu nie ma sensu, bo będzie z tego po prostu tylko i wyłącznie jeszcze większa komedia niż teraz. Poczekajmy co odpowiedzą zainteresowani.
 7. Bardzo fajnie napisane, dużo szczegółów opisanych - szkoda, że brakuje tutaj konkretów całej sytuacji, bo np. ja, który nie brał w tym w ogóle sytuacji mam bardzo małe mniemanie. Jedynie co to mogę przychylić się do tego, że @ Ori czasem wybuchnie za bardzo i robi głupie rzeczy, jak wczorajsza sytuacja z Alibaba za którą został pouczony. W moim mniemaniu ta sytuacja już idzie za daleko i są dwa wyjścia albo się godzicie albo któreś rezygnuje - wpływacie takim zachowaniem na cały aspekt sieci co jest niedopuszczalne. Dzięki za napisanie tak obszernego postu i dopilnuję, aby nie zniknął stąd bez wyjaśnień ze strony zainteresowanych
 8. Blaaszka

  Bonżur

  Katowice, piękne miasto, Istne Lody najlepsze! Pozdrowionka
 9. Możesz podać screena, gdzie dokładnie to widzisz?
 10. Wzór Imię: Wiek: Umiejętność sprawdzania demek (1-10): Umiejętność sprawdzania ss'ów (1-10): Umiejętność sprawdzania POV (1-10): Dlaczego to Ciebie mamy wybrać na to stanowisko (Min 5 zdań): Czy grałeś na jakich cheatach (Jeżeli tak to jakich?): Wymagania Wiek który trzeba posiadać wynosi minimum 16 lat Swoje umiejętności na rangę UB support podawaj zgodnie z prawdą Minimum 30 reputacji na forum Minimum 70 postów na forum 2 tygodniowy staż na forum Znajomość w odróżnianiu dobrego gracza od cheatera Zdanie testów po których Global Moderator zadecyduje czy podanie zostanie przyjęte!!! 12/13 ss'y + 3/4 demka = Przyjęte ( Douczenie się + współpraca z innymi UB support) 11/13 ss'y + 4/4 demka = Przyjęte (Douczenie się + współpraca z innymi UB support) 13/13 ss'y + 4/4 demka = Przyjęte ( Pomaganie innym z rangi UB support)
 11. Auuu, gruba nominacja jak na drugi strzał, ale mnie to nie straszne 1. Ile masz lat? - 22 2. Gdzie mieszkasz? - Katowice 3. Czy masz jakieś plany na przyszłość? - jest ich pełno, ale w większości realizowane na bieżąco Nominuje @ MrSandKing 1. Skąd jesteś? 2. Czy miałeś kiedyś dziewczyne? 3. Co robisz w wolnym czasie?
 12. Sprawa zostaje podtrzymana.
 13. Pragnę poinformować, że @ Jisah został zdegradowany z funkcji Global Moderatora z powodu niedostosowania się do reguł, nie traktował poważnie rangi wyższej od niego, łamał zasady opiekuna serwera, działał na szkodę sieci, nie reprezentował odpowiedniego poziomu oraz od dłuższego czasu nie udział sie w życiu sieci, ani nie brał w niej czynnego udziału pomimo rozmowy.