All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Cytat dnia „ Pozostać sobą w świecie, który nieustannie usiłuje zmienić Cię w coś innego jest największym osiągnięciem. ”
 3. Suchar dnia Rok 1497. Płynie sobie statek piracki straszliwego kapitana "Rudobrodego". Nagle na horyzoncie pojawia się statek towarowy. Majtek z bocianiego gniazda woła: - Kapitanie statek towarowy na horyzoncie! - Dobra jest! Podajcie moją czerwoną koszulę! Kapitan założył koszulę, dokonali abordażu, straszliwej rzezi i statek był ich. Płyną dalej. Nagle na horyzoncie pojawia się drugi statek towarowy. Majtek z bocianiego gniazda woła: - Kapitanie statek towarowy na horyzoncie! - Dobra jest! Podajcie moją czerwoną koszulę! Znów założył koszulę, dokonali abordażu, straszliwej rzezi i statek był ich. Po kilku takich "akcjach", jeden z marynarzy pyta: - Kapitanie! Dlaczego na "akcję" zawsze zakłada pan czerwoną koszulę? - Bo jak napadamy na statek, to mogą mnie przecież ranić, a na czerwonej koszuli nie widać plam krwi. A gdy nie widać, że kapitan jest ranny, to duch załogi nie upada i wszyscy walczą jak lwy! W tym momencie majtek z bocianiego gniazda woła: - Kapitanie 12 brytyjskich statków wojennych! - Dobra jest! Podajcie moje brązowe spodnie.
 4. Pytanie dnia Jaka jest najdziwniejsza praca o jakiej słyszałaś/eś?
 5. Yesterday
 6. Dziwne ze wie skad beda wychodzic https://www108.zippyshare.com/v/Mqy6QiAM/file.html
 7. https://www44.zippyshare.com/v/fq0lrsY6/file.html - demko Co do samej gry itd ja nie widzę nic podejrzanego, większość akcji była normalna i moim zdaniem gra na słuch. @ Ptaku` Zobaczymy jak ptaku to oceni
 8. Nick: Andzej Nick admina banującego: orzechovicz Opis sytuacji: Ban za wh niestety bez ss wiec nie mam sie jak bronic. prosze o rozpisanie demka Wyciąg z konsoli: [DM] Otrzymales natychmiastowe przeladowanie, dzieki killstreak 6x. [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze! [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Fabrykaskilla.pl [AMXBans] Powod: 'Wallhack' [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie' [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:485633869' [AMXBans] Twoje IP: '' [AMXBans] =============================================== [CSXGuard] MOTD: Blocked 'Andzej' dostal bana na zawsze. Powod Link do bana: https://fabrykaskilla.pl/bany/ban_list.php?bid=477 Data i Godzina: 08.08.2020 13:23:58 Serwer:Deathmatch Link do SS (SSy muszą być na zippyshare w 1 paczkę):
 9. Last week
 10. Cytat dnia „ Mamy dwa życia. To drugie zaczyna się, gdy dotrze do nas, że mamy tylko jedno. ”
 11. Suchar dnia Urzędniczki popijają kawę i gawędzą: - Wiesz, ja to jednak jestem naprawdę dobrą kobietą. Na przykład wczoraj na spacerze dałam żulowi 10 złotych. - Tak? A co na to twój mąż? - Krzywił się, że mało, ale podziękował!
 12. Pytanie dnia Jaki był najgorszy zakup w Twoim życiu?
 13. 27 https://cssetti.pl/serwer/145.239.236.192:27075
 14. Suchar dnia Po pracy mąż szybciuteńko biegnie do domu. Rzuca się w drzwiach na żonę, całuje ją, bierze na ręce, niesie do sypialni. Tam uprawiają dziki seks. Po igraszkach leżą i dyszą. - Echhhh, kochana... I jak, rozpoznajesz mnie bez wąsów? - Aaaa... to ty. Weź wynieś śmieci!
 15. Cytat dnia „ Różnica pomiędzy sukcesem a porażką leży zazwyczaj w niepoddawaniu się. ”
 16. Pytanie dnia Czy przeżyłeś/aś już swoją pierwszą miłość?
 17. 26 https://cssetti.pl/serwer/145.239.236.192:27075
 18. 24 https://cssetti.pl/serwer/145.239.236.192:27075
 1. Load more activity